Yeni Nesiller Hizmet Değişim (NGSE) Tazmanya ekibi ile keyifli iki gün geçirdik
    KARADENİZ EREĞLİ ROTARY KULÜBÜ  
 
   
“Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.”
 
ATATÜRK  
  |       ROTARY HAKKINDA      |       KULÜBÜMÜZ HAKKINDA       |       PROJELERİMİZ       |       HABERLER       |       BASINDA BİZ       |       BÜLTENLER       |       İLETİŞİM  
 
Ana Sayfa > Haberler
 
  Yeni Nesiller Hizmet Değişim (NGSE) Tazmanya ekibi ile keyifli iki gün geçirdik
15-16 Nisan tarihlerinde kulübümüzün misafir ettiği Yeni Nesiller Hizmet Değişim (NGSE) Tazmanya Ekibi ile keyifli bir iki gün geçirdik.

Kastamonu sonrası kulübümüzün Safranboluda karşıladığı NGSE ekibine, 1.Gün Safranbolu gezisi organizasyonu düzenledik. Safranbolunun tarihi ve doğal güzelliklerine hayran kalan ekib ile ardından Ereğli´ye doğru yola koyulduk.

Akşam Kulüp Toplantısında bizlerle birlikte olan Yeni Nesiller Hizmet Değişim Ekibine güzel bir sürpriz yaparak; toplantımıza Avustralya´daki Anzak törenlerine katılmış, Çanakkale Savaşı son Gazilerinden Hüseyin Kaçmaz´ın oğlu Turgut Kaçmaz´ı (Dünya Barış Elçisi) misafir ettik.

2. gün iş yeri ziyareti ve ilçemizin kültürel değerlerini fark edecekleri bir program planladık. Ardından keyifli bir akşam yemeği yedik.

3. gün misafirlerimizi İstanbul´a uğurladık.

Bu organizasyonda desteği ile bize güç katan; Rotaract Kulüp Başkanımız Aybars ile GDB. Çağrı´ya, Kulüp üyelerimize ve eşlerine, Exchange Student Jackie, tercümanlık konusunda yardımcı olan İnteract Gamze´ye ve ayırca basın mensubu dostlarımıza teşekkürler.

20 Nisan 2015
 
 
 
 
 
Copyright - 2014 - Karadeniz Eregli Rotary Kulübü
Her Hakkı Saklıdır
 
 
     
» Rotary Hakkında » Basında Biz  
» Kulübümüz Hakkında » Bültenler  
» Projelerimiz » Iletisim  
» Haberler    
     
 
İnternet Danışmanlık
AACS