Hizmetleriniz dünyaya armağan olsun-Be a gift to the world
    KARADENİZ EREĞLİ ROTARY KULÜBÜ  
 
   
“Egemenlik verilmez, alınır.”
 
ATATÜRK  
  |       ROTARY HAKKINDA      |       KULÜBÜMÜZ HAKKINDA       |       PROJELERİMİZ       |       HABERLER       |       BASINDA BİZ       |       BÜLTENLER       |       İLETİŞİM  
 
Ana Sayfa > Haberler
 
  Hizmetleriniz dünyaya armağan olsun-Be a gift to the world
2015-2016 Dönem Teması "Be a Gift to the World”..

Dönem Teması Hakkında;
Uluslararası Rotary’ nin gelecek dönem guvernörlerini eğitmek amacıyla her yıl düzenlediği asamble, 18-24 Ocak tarihleri arasında ABD’nin San Diego şehrinde toplandı. Dünyadaki Rotary Bölgelerinin gelecek dönem görev alacak guvernörlerinin tümünün katıldığı beş gün süren toplantıda, UR gelecek dönem başkanı K.R.
Ravindran, döneminin temasını da açıkladı.

Ravindran’ın “Be a Gift to the World” olarak açıkladığı dönem temasını, üç bölgemizin guvernörleri “Hizmetleriniz dünyaya armağan olsun” olarak kullanmaya karar verdiler. Ravindran, Rotaryenlerden, 2015-16 döneminde yetenekleri, uzmanlıkları ve liderliklerini kullanarak “Be a Gift To the World” Hizmetlerini dünyaya armağan etmelerini ” istedi.

18 Ocak Pazar günü başlayan toplantıda, UR gelecek dönem Başkanı K. .Ravindran, GDG’lere hitap ederken, “Hayatımın en önemli an’ı” ifadesini kullandı. “Her birinizin bir çok yeteneği var. Şimdi size bir fırsat verildi: bir yıl boyunca bütün yetenekleriniz, sizi siz yapan ve gelecekte olacağınız her şeyi ‘Hizmet olarak dünyaya armağan edin’” dedi. “Bu potansiyelinizi ullanabilmek ve gerçeğe dönüştürmek için önünüzde bir yıl var; Bölgenizdeki kulüpleri yönlendirmek ve başkalarının hayatlarını değiştirmek için bu zaman belki çok kısa. Ama yapılacak o kadar çok şey var ki.” şeklinde konuştu.

01 Temmuz 2015
 
 
 
 
 
Copyright - 2014 - Karadeniz Eregli Rotary Kulübü
Her Hakkı Saklıdır
 
 
     
» Rotary Hakkında » Basında Biz  
» Kulübümüz Hakkında » Bültenler  
» Projelerimiz » Iletisim  
» Haberler    
     
 
İnternet Danışmanlık
AACS