2430. Bölge Guvernörü Canan Ersöz Kulübümüzü Ziyaret Etti
    KARADENİZ EREĞLİ ROTARY KULÜBÜ  
 
   
“Benim Türk milletine, Türk cemiyetine, Türklüğün istikbaline ait ödevlerim bitmemiştir, siz onları tamamlayacaksınız. Siz de, sizden sonrakilere benim sözümü tekrar ediniz.”
 
ATATÜRK  
  |       ROTARY HAKKINDA      |       KULÜBÜMÜZ HAKKINDA       |       PROJELERİMİZ       |       HABERLER       |       BASINDA BİZ       |       BÜLTENLER       |       İLETİŞİM  
 
Ana Sayfa > Haberler
 
  2430. Bölge Guvernörü Canan Ersöz Kulübümüzü Ziyaret Etti
Rotary Kulübü 2430. Bölge Guvernörü Sn. Canan Ersöz, dönem çalışmaları kapsamında kulübümüzü ziyaret ederek kulüp ve çalışmalarımız hakkında bilgi alırken, Zonguldak Rotary Kulübü ile birlikte düzenlediğimiz ortak toplantımıza katıldı.

Kulübümüz yeni dönem çalışmalarını Temmuz ayından bu yana belirli bir düzende sürdürmeye devam etmekte; yaz dönemi olmasına rağmen, Anıtkabir Ziyareti, İftar Yemeği, İftar Yardımı, Çocuk Gelinler Projesi Yararına Etkinlik ve Kısa Dönem Yaz Kampı gibi bir çok etkinliği bu kısa süreye sığdırmayı başarmıştır.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Bolu RK, Düzce RK ve Zonguldak RK’ında yer aldığı, bölge kulüplerini ziyaret eden Bölge Guvernörü Sn. Canan Ersöz 14 Ağustos Cuma günü ilçemize de gelerek kulübümüzü ve çalışmalarını yakından değerlendirme imkanı buldu. Büyük Anadolu Otelde gerçekleşen gündüz programında Rotary, Rotaract ve Interact kulübü yönetimleri ile ayrı ayrı görüşen Ersöz, projeler hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.

Akşamında Zonguldak RK ile birlikte gerçekleştirdiğimiz eşli toplantımızda, 2430. Bölge Dönem Guvernörü Canan Ersöz’ün yanı sıra, 19. Bölge Kulüplerden Sorumlu Guvernör Yardımcısı Naci Orhan, Zonguldak RK 2015 Dönem Başkanı Kısmet Cin, Karadeniz Ereğli RK üyeleri, Zonguldak RK üyeleri, Karadeniz Ereğli Rotaract, Interact kulübü üyeleri ve Gençlik Değişim Programı öğrencisi Oscar Bolanos da yer aldı.

Karadeniz Ereğli RK Dönem Başkanı Mustafa Gür’ün konuşmasında; dönem faaliyetlerinden bahsederken, önümüzdeki günlerde, Adapazarı, Düzce, Safranbolu ve Zonguldak RKlerininde yer alacağı, uzman hekimler tarafından, anaokulu öğretmenlerine, göz sağlığı ile eğitimlerinin verileceği “Çocuk Göz Projesi”ne ev sahipliği yapacaklarından ve bundan dolayı heyecanlı olduklarından bahsetti.

Daha sonra Zonguldak RK Dönem Başkanı kürsüyü devralırken, ardından Dönem Guvernörü Canan Ersöz konuşmasını gerçekleştirdi. Ersöz, 2015-16 dönemi faaliyet ve hedeflerine değinirken, Çocuk Felci ile mücadelenin önemine ve Çocuk Gelinler Projesinin önemini bir kez daha vurguladı. Ersöz, kulübümüzü bu süre zarfındaki çalışmalarından dolayı kutlarken, bu yıl içerisinde farklı projelerin bizi beklediğini hatırlattı.

Canan Ersöz, Yardım etkinliğinde kazandığı altını proje kapsamında kullanılması için geri veren küçük Elifi de tebrik ederek kendisine Rotary Dönem Rozetini hediye etti. Gecede ayrıca Zonguldak Rotary Kulübünün de desteklediği Mavi Yemiş projesi de anlatılırken, isteyenlere ürün satışı gerçekleştirildi.

Cumartesi sabahı Gazeteci Fikri Kapan ile özel bir röportaj yapan Canan Ersöz, Rotary Kulübü ve bu dönemki çalışmalar ile ilgili soruları yanıtladı. Röportajın tamamı 18 Ağustos Salı günü saat 10.00dan itibaren 91.7 Ereğli Fm’de “Fikri Kapan’la Burada Konuşalım” programında dinleyebileceksiniz

17 Ağustos 2015
 
 
 
 
 
Copyright - 2014 - Karadeniz Eregli Rotary Kulübü
Her Hakkı Saklıdır
 
 
     
» Rotary Hakkında » Basında Biz  
» Kulübümüz Hakkında » Bültenler  
» Projelerimiz » Iletisim  
» Haberler    
     
 
İnternet Danışmanlık
AACS